English

Home
News News
Galeria Galeria
Koncerty Koncerty
Band Band
Media Media
Historia Historia
Kontakt Kontakt
MySpace
Wikipedia
Facebook
Encyklopedia Metalu
Greg Belka

Jeden z Ojców Założycieli Fanthrash. Serce i mózg zespołu. Lider i główny twórca muzyki, tekstów i aranżacji. Gitarzysta, poeta i plastyk. Dusza artysty spętana w pragmatycznym ciele. Tropiciel "znaków" i zakłóceń rzeczywistości, z misją nieustannego demaskowania przeciwnej siły.

kreska Mary Belka

Lubi grube struny i niskie basy. Pełen zaangażowania i pasji współtwórca muzyki i aranżacji. Wsparcie dla Grega na każdym etapie twórczym. Współzałożyciel Fanthrash i jego dobry duch. W zespole od samego początku. Umysł analityczny, ale lotny. Człowiek, który ze swej prawości uczynił atut.

kreska Pilate Belka

Muzycznie naznaczony znamieniem klasycznego ciężaru, technicznie bezkompromisowy, miłośnik progresywnych brzmień. Gdy chwyta za gitarę, urabia w swoich rękach kakofoniczny nieład w artystyczne pejzaże. O nim pisała lubelska prasa gdy w wieku 13 lat zagrał swój pierwszy koncert w klubie. Prowodyr garażowych sesji muzyczno-absurdalnych, również członek undergroundowej formacji o punkowej filozofii napędzanej wyrobami spirytusowymi. Lekkoduch wnoszący tchnienie humoru w kontaktach osobistych i profesjonalizm na scenie i w studiu.

kreska Radd Belka

Bezkompromisowy tytan pracy, niewolnik matematycznych podziałów na smyczy bezlitosnego metronomu. Znawca metalu, kobiet, dobrego jedzenia i pasjonat core'owej dekadencji. Brakujące ogniwo, spajające w integralną konstelację Fanthrash, tak by w pełni dokonać dzieła zniszczenia.

kreska Less Belka

Najmłodszy element układanki Fanthrash. Wrzeszczy do mikrofonu od pięciu lat i ciągle rozwija swoją technikę. Energia i agresja na scenie to jego motto. Zdecydowanie największe adhd w składzie. Zafascynowany klimatami z pogranicza thrash'u i hardcore'u.